ورودبه وبینار

استارتاپ ویکند (کارآفرینی خلاق ) کمیته امداد شهرستان نیشابور

image

 نخستین رویداد استارتاپ ویکند کمیته امداد امام خمینی نیشابوردر تاریخ 12 شهریور 98 به مدیریت شرکت شتاب و مشارکت مرکز رشد فناوری نیشابور در محل خوابگاه عزیزی کمیته امداد این شهر برگزار گردید.

نخستین رویداد استارتاپ ویکند کمیته امداد امام خمینی نیشابور به مدیریت شرکت شتاب و مشارکت مرکز رشد فناوری نیشابور در محل خوابگاه عزیزی کمیته امداد این شهر برگزار گردید.

در این رویداد که با رویکرد آموزش اصول اولیه کسب و کار ویژه دانشجویان و فارغ التحصیلان تحت پوشش کمیته امداد نیشابور برگزار گردید، تعداد ۵۰ نفر شرکت کننده با ارایه بیش از ۳۰ ایده و در نهایت ۸ ایده برتر در حوزه کسب و کارها و مشاغل خانگی و نیز حوزه فناوری اطلاعات به رقابت همراه با کسب آموزش و مهارتهای ارایه ایده، تیم سازی و خلق مدل کسب و کار پرداختند.

دراختتامیه این رویداد ۵۴ ساعته که با حضور مهندس آسوده مدیر کل کمیته امداد خراسان رضوی، مهندس شیبانی معاونت محترم استاندار و فرماندار نیشابور، دکتر گرمابی نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی، مهندس شیرازی مدیریت مرکز رشد نیشابور و تنی چند از مسولین شهرستان در سالن اجتماعات جهاد دانشگاهی این شهر برگزار گردید، ایده پردازان و تیم ها به ارایه ایده های خود در حضور داوران پرداخته و در نهایت سه تیم به عنوان تیم های برگزیده منتخب داوران این رویداد شدند.

مهندس علیرضا شیرازی مدیر مرکز رشد به عنوان داور رویداد به نقد و بررسی ایده های ارایه شده در این رویداد پرداخت.
مهندس شیبانی، معاون استاندار و فرماندار نیشابور نیز ضمن استقبال از برگزاری رویدادهای کارآفرینی در نیشابور در سالهای اخیر به همت مرکز رشد فناوری نیشابور، خواستار حمایت های همه جانبه مسولین از جوانان باانگیزه و خلاق به منظور ایجاد و توسعه کسب و کارهای جدید گردید

عکسهای این مطلب