ورودبه وبینار

استارتاپ ویکند دانشگاه آزاد

image

دومین رویداد کارآفرینی استارتاپ ویکند نیشابور در تاریخ 9 آذر 96 به همت مرکز رشد فناوری نیشابور و اعضای تیم شتاب  به میزبانی دانشگاه آزاد نیشابور برگزار گردید.

 

دومین رویداد کارآفرینی استارتاپ ویکند نیشابور به همت مرکز رشد فناوری نیشابور و اعضای تیم شتاب  به میزبانی دانشگاه آزاد نیشابور برگزار گردید.

در این رویداد آموزشی – تجربی که همزمان با هفته جهانی کارآفرینی در جهت ایجاد کسب وکارهای دانش بنیان  و با حمایت معاونت علمی ریاست جمهوری،  در 14 شهردیگراز جمله  تهران، اصفهان ، شیراز ، بیرجند ، کرمانشاه و ... برگزار گردید،  شهر نیشابور با 128 نفر شرکت کننده ، تعداد 58 ایده و 14 تیم در رتبه اول قرار گرفت.

در این رویداد  تیم های شرکت کننده در سه حوزه طراحی بوم مدل کسب و کار نوآورانه ، فنی و گرافیک با بهره مندی از تجارب و راهنمایی اساتید و مربیان متخصص در این حوزه ها به رقابتی جذاب با یکدیگر پرداختند تا ضمن افزایش روحیه کار گروهی با مبانی راه اندازی کسب و کار و کارآفرینی آشنایی پیدا کنند .

در پایان این رویداد  پس از ارایه کار هریک از تیم ها با هیئت داوران ، سه تیم مامامان( لکنت زبان) ، ایونت مپ (Event map ) و سل تایم  (sell time  ) به ترتیب به مقام های اول تا سوم دست یافتند که ضمن دریافت جوایزنقدی و غیر نقدی  لوح و تندیس دومین رویداد اردوی استارتاپ نیشابور را از آن خود کردند.